- Jul 12, 2001
- 10,142
- 2
- 0
How much Costco pizza have you eaten?Originally posted by: MrDingleDangle
http://losangeles.citysearch.c...n_510___boc-results__1
Originally posted by: bunnyfubbles
have you ever had Costco pizza? Its HUGE (filling), its cheap, and its suprisingly good. Maybe a little too much cheese for those who don't like it, but I guess that just depends on who makes it. Its an insanely good deal on pizza, especially if you're looking to feed a bunch of big and hungry guys and aren't overflowing with cash.
Originally posted by: bunnyfubbles
have you ever had Costco pizza? Its HUGE (filling), its cheap, and its suprisingly good. Maybe a little too much cheese for those who don't like it, but I guess that just depends on who makes it. Its an insanely good deal on pizza, especially if you're looking to feed a bunch of big and hungry guys and aren't overflowing with cash.
Originally posted by: Orsorum
Are y'all referring to Kirkland Signature brand?
the pizza's are the one and the same. but the one's that are frozen that you can buy to take home cost a dollar or two less than buying an already cooked one at the food court.Originally posted by: illustri
Hmm i wonder, the costco pizzas mentioned here are made at their storesOriginally posted by: Orsorum
Are y'all referring to Kirkland Signature brand?
but following their bulk mentality Kirkland probably makes frozen ones for the home
have you had one? how is it?
Originally posted by: anxi80
the pizza's are the one and the same. but the one's that are frozen that you can buy to take home cost a dollar or two less than buying an already cooked one at the food court.Originally posted by: illustri
Hmm i wonder, the costco pizzas mentioned here are made at their storesOriginally posted by: Orsorum
Are y'all referring to Kirkland Signature brand?
but following their bulk mentality Kirkland probably makes frozen ones for the home
have you had one? how is it?
Originally posted by: anxi80
the pizza's are the one and the same. but the one's that are frozen that you can buy to take home cost a dollar or two less than buying an already cooked one at the food court.