Scouzer Lifer Jun 3, 2001 10,358 5 0 Jul 22, 2007 #1 Just for you. Including all beverages and food you eat in a day. Me, $13.
U us3rnotfound Diamond Member Jun 7, 2003 5,334 3 81 Jul 22, 2007 #2 I once ate fast food 3 times in one day. I didn't shit right for a week.
minendo Elite Member Aug 31, 2001 35,560 22 81 Jul 22, 2007 #3 Maybe $5 total out of pocket. I typically expense all of my meals.
T Tiamat Lifer Nov 25, 2003 14,068 5 71 Jul 22, 2007 #8 15$ per day for groceries Eating 4-6 meals a day is pretty expensive
Scouzer Lifer Jun 3, 2001 10,358 5 0 Jul 22, 2007 #9 Well I feel wasteful now. That's what happens when I eat Subway or Quizno's every single day, I suppose.
Well I feel wasteful now. That's what happens when I eat Subway or Quizno's every single day, I suppose.
Chaotic42 Lifer Jun 15, 2001 34,528 1,695 126 Jul 22, 2007 #10 Probably somewhere on the order of $15-20. I'm a picky eater, and I eat a lot of fresh fruit which can get expensive. Blueberries especially.
Probably somewhere on the order of $15-20. I'm a picky eater, and I eat a lot of fresh fruit which can get expensive. Blueberries especially.
T TheNewbie Senior member Jul 17, 2007 740 0 0 Jul 22, 2007 #11 Originally posted by: us3rnotfound I once ate fast food 3 times in one day. I didn't shit right for a week. Click to expand... Now that's what I call some valuable information.
Originally posted by: us3rnotfound I once ate fast food 3 times in one day. I didn't shit right for a week. Click to expand... Now that's what I call some valuable information.
T tfinch2 Lifer Feb 3, 2004 22,114 1 0 Jul 22, 2007 #13 Originally posted by: PHiuR Anywhere between $5 and $15. Click to expand... Sounds about right.