I emailed them about this and here is the response I got.
"At a quantity of 25, we could sell them to you at $28.30 each."
Not much to it, and not that much of a break. I was kinda hoping for more than that. I will ask them for a total price with shipping to my house and then let you know what happens.
Not counting time or materials I can ship UPS ground as far as NY for about 4 bucks, CA is about 3.50. Looks like when you add it all up the cost is about the same, but I will get all the info before deciding.