I like when things are sold @ $1 each, additionally and specifically notated as two for $2 on an adjoining sign. Thanks for the math help there guys. I was starting to panic cause I wanted more than one.
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.